Областният съвет на БЧК София се събра в края на миналата седмица на заседание в град Етрополе. Проведено беше Общо годишно отчетно събрание на Областния съвет. В него участваха д-р Красимира Ковачка, която е редседател на Общински съвет на БЧК Самоков, и д-р Виолета Москова- зам. председател.
В Етрополе беше отчетена дейността на Областен съвет на БЧК на гр. София за 2025г. Беше дадена и „много-добра“ оценка за работата на създадения през 2025г. клуб на младежкия червен кръст „Червения феникс“ в СУ“ Отец Паисий“ гр. Самоков.
Управителят на МБАЛ – Самоков, д-р Кр. Ковачка участва на областен съвет на БЧК



















































































































