По първи петли спипаха наквасен водач в Трън, дрегера показа 1,71 промила

По първи петли спипаха наквасен водач в Трън, дрегера показа 1,71 промила.

Бързо производство за шофиране на автомобил след употреба на алкохол е започнато от служители на РУ – Трън.

Вчера около 06:00 ч. на ул. „Мосаловска“ в крайграничния град бил проверен лек автомобил „Мерцедес“, шофиран от 55-годишен местен жител.

Пробата му за алкохол с техническо средство отчела 1,71 промила в издишания въздух.

Мъжът отказал кръвна проба за химичен анализ. Автомобилът не е негова собственост и не е иззет.

Задържан е за срок до 24 часа по Закона за МВР и работата по случая продължава под надзора на прокуратурата.

Видео на живо

По първи петли спипаха наквасен водач в Трън, дрегера показа 1,71 промила.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.