Навръх патронния празник на ОбУ „Неофит Рилски“ в Самоков беше открит тържествено новият фитнес, изграден в школото. За празника беше подготвена специална програма, изпълнена с танци, стихове и впечатляващи умения, показани от учениците. Новото пространство за спорт допълва училищната инфраструктура и дава повече възможности за активен начин на живот на учениците.
„Всяка седмица откриваме нещо ново, а удоволствие е да работим заедно.“ – с тези думи кметът на община Самоков инж. Ангел Джоргов поздрави училищната общност и подчерта значението на съвместната работа между институции, учители и родители.
На празника присъстваха народните представители Младен Маринов и Валентин Милушев, директори на учебни заведения, както и ръководният екип на Община Самоков. По повод празника беше получен и поздравителен адрес от Росица Иванова, началник на РУО София-област.
Фитнес зала откриха навръх празника на ОбУ „Н. Рилски“ Самоков, лентата прерязаха кмета Джоргов и директора



































































































