За пример: Ученици в Сандански намериха и върнаха изгубен телефон

За пример: Ученици в Сандански намериха и върнаха изгубен телефон

С доблестните си постъпки ученици от Сандански отново дадоха пример за честност и отговорност,  предизвиквайки вълна от положителни реакции в града. Само дни след като три деветокласнички върнаха изгубено златно колие, млади хора пак впечатлиха с достойна постъпка.

Учениците Филип Димитров и Антон Урумов от Второ основно училище “Христо Смирненски“ в Сандански. Момчетата намерили изгубен мобилен телефон и без колебание издирили неговата собственичка, за да ѝ го върнат.

От ръководството на училището разказаха, че жената, пожелала анонимност, сама е изразила желание добрата постъпка на учениците да стане публично достояние, защото според нея доброто трябва да бъде показвано и насърчавано.

За пример: Ученици в Сандански намериха и върнаха изгубен телефон

За пример: Ученици в Сандански намериха и върнаха изгубен телефон

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.