С доблестните си постъпки ученици от Сандански отново дадоха пример за честност и отговорност, предизвиквайки вълна от положителни реакции в града. Само дни след като три деветокласнички върнаха изгубено златно колие, млади хора пак впечатлиха с достойна постъпка.
Учениците Филип Димитров и Антон Урумов от Второ основно училище “Христо Смирненски“ в Сандански. Момчетата намерили изгубен мобилен телефон и без колебание издирили неговата собственичка, за да ѝ го върнат.
От ръководството на училището разказаха, че жената, пожелала анонимност, сама е изразила желание добрата постъпка на учениците да стане публично достояние, защото според нея доброто трябва да бъде показвано и насърчавано.
За пример: Ученици в Сандански намериха и върнаха изгубен телефон
За пример: Ученици в Сандански намериха и върнаха изгубен телефон






























































































