Читатели на „4Власт“ алармираха възмутени, че контейнерите за събиране на дрехи биват редовно взломявани. Нещо повече, след като като торбите се извадят и отварят, съдържанието им се разхвърля безразборно около контейнерите. Ето какво ни пишат хората, които изпратиха и снимки:
„Двама роми редовни ровят в контейнерите за дарения. Последно преровиха този на „Кауфланд“ и разхвърляха купища дрехи около контейнера и по тревните площи, както се вижда от снимките. Пълна кочина, а тези дрехи са за дарение. Оставени са чисти, а сега са мръсни по земята и ще отидат в кофата.“
Читателите ни пишат: Роми редовно тарашат контейнерите за дарения, разхвърлят дрехите






























































































