Напредва ключовият проект по модернизация на довеждащия водопровод към град Костинброд, който ВиК- София изпълнява със собствени средства. От водното дружество съобщиха, че е завършил вторият етап. Усилено се работи по реконструкцията и модернизацията на довеждащ водопровод от помпена станция „Опицвет“ към град Костинброд. Новата тръба е с диаметър Ф 355 мм и е от съвременен материал с отлични експлоатационни характеристики. Това ще осигури ефективна работа на съоръжението в дългосрочен план.
ВиК- София финализира етап 2 от модернизацията на довеждащ водопровод от помпена станция „Опицвет“ към Костинброд




































































































