42-годишен перничанин е задържан за шофиране след употреба на алкохол. От пресцентъра на полицията съобщиха, че тестът с техническо средство отчел внушителните 2,63 промила алкохол в издишания въздух.
Проверката е извършена снощи, около пет минути преди полунощ, на ул. „Юрий Гагарин“ в Перник. Служители на реда спрели за проверка лек автомобил „Ланд Ровър“, управляван от жител на областния град. Нарушителят е дал и кръвна проба за химичен анализ, но автомобилът му е иззет. Мъжът е задържан за срок до 24 часа с полицейска заповед. По случая е образувано бързо производство.
Перничанин избълва 2,63 промила срещу дрегера, ченгетата го прибраха заедно с колата




































































































