35- годишен мъж се озова в ареста в Дупница, след като бе спипан да шофира пиян. Ченгетата попаднали на него при проверка в края на миналата седмица. Задържаният бил зад волана на лек автомобил „Фиат“. Направен му е тест с техническо средство, което е отчело резултат 2.02 промила алкохол в издишания въздух. Той е дал кръв за анализ. Проверката е извършена на ул. „Отец Паисий“ в града. По случая е образувано бързо полицейско производство и е уведомена е прокуратурата.
В Дупница сгащиха зад волана шофьор с 2,02 промила алкохол










































































































