Четирима мъже са задържани след специализирана операция за противодействие на престъпленията, свързани с наркотични вещества в област Кюстендил. От пресцентъра на областната дирекция съобщиха, че криминалисти от Кюстендил са задържали 37-годишен местен жител. В жилището на мъжа са били открити 4 опаковки с различен грамаж с канабис. От 34-годишен негов „колега“ пък са иззети 4 опаковки с канабис и амфетамин. Находки има още в Дупница и Бобов дол. В жилище на 56-годишен мъж в Дупница полицаите са открили и иззели цигара от канабис и 4 оранжеви таблетки/метадон/ и електронна везна. Служители на РУ Бобов дол открили и иззели от жилище в града, обитавано от 27-годишен мъж, метален гриндер с марихуана. По случаите са образувани бързи полицейски производства /в РУ Кюстендил 2, в РУ Дупница – 1, в РУ Бобов дол -1/. Уведомени са дежурни прокурори.
Уикенд нарко тараши в Кюстендилско, 4- ма отлетяха към ареста
































































































