Тържествено откриване на новите STEM кабинети по природни науки в ОУ „Братя Миладинови“, с. Елешница

Тържествено откриване на новите STEM кабинети по природни

Вчера в ОУ „Братя Миладинови“ – с. Елешница беше открит новият STEM център по природни науки – модерно пространство, което ще даде на учениците възможност да учат чрез практика, експерименти и иновативни методи на обучение.
На събитието присъстваха кметът на община Разлог Красимир Герчев, зам.кметът Гергана Костова, директори на училища от общината, учители, общественици, родители и множество гости, които споделиха празничния момент с учениците и педагогическия екип.
Новият STEM център ще бъде място за знание, творчество и развитие – среда, в която децата ще могат да задават въпроси, да търсят решения, да развиват уменията си и да откриват света на науката по интересен и вдъхновяващ начин.
С реализирането на проекта ОУ „Братя Миладинови“ прави още една важна стъпка към модерното образование и създаването на съвременна учебна среда, която насърчава любознателността, иновациите и практическото обучение.

 

Тържествено откриване на новите STEM кабинети по природни науки в ОУ  Братя Миладинови , с. Елешница
Тържествено откриване на новите STEM кабинети по природни науки в ОУ  Братя Миладинови , с. Елешница
Тържествено откриване на новите STEM кабинети по природни науки в ОУ  Братя Миладинови , с. Елешница
Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.