Грета Колева встъпи в длъжност като областен управител на Перник!

Грета Колева встъпи в длъжност като областен управител на Перник! Тя прие поста от Георги Недев на официална церемония в Областна администрация – Перник.

При предаването на поста Георги Недев благодари на екипа за съвместната работа, професионализма и усилията, положени в хода на управлението, с особен акцент върху добрата организация и успешно проведените избори.

„За мен беше чест и привилегия да бъда част от екипа на служебното правителство с министър-председател Андрей Гюров и да служа на Перник и на хората от областта“. Това заяви Георги Недев.

По време на церемонията Грета Колева се представи пред служителите на Областна администрация. Запозна се лично с всеки един от екипа и очерта готовността си за активна работа по предстоящите ангажименти и предизвикателства пред областта.

С встъпването си в длъжност Грета Колева поема ръководството на институцията с фокус върху административното управление. Взаимодействието с държавните и местните структури и работата в полза на жителите на област Перник.

Видео на живо

Грета Колева встъпи в длъжност като областен управител на Перник!

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.