Изложба краси Епископската базилка в Сандански

Изложба краси Епископската базилка
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
В Епископската базилика в Сандански бе открита изложбата „Натюрморт – Цветя и плодове“ на художника Владимир Герасимов. Гостите се насладиха на красиви творби, изпълнени с цвят, настроение и вдъхновение. Събитието събра любители на изкуството и създаде приятна и вдъхновяваща атмосфера.

Изложба краси Епископската базилка в Сандански
Изложба краси Епископската базилка в Сандански
Изложба краси Епископската базилка в Сандански
Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.