Сандански отбеляза Деня на библиотекаря с признание към книжовните дейци

Сандански отбеляза Деня на библиотекаря с признание

Честит Ден на библиотекаря!
По повод 11 май – “Ден на библиотекаря”, кметът на Община Сандански Атанас Стоянов и зам.кмет Павлина Караджова посетиха Читалищна библиотека „Петър Караангов“ към НЧ „Отец Паисий-1919“ – гр. Сандански, за да изразят своята признателност към хората, които всеки ден пазят живо словото, знанието и духовността.
В знак на уважение и благодарност към библиотекарите бяха връчени поздравителен адрес и книги сред най-четените заглавия.
Днес, във време на бърза информация, дигитален шум и забързано ежедневие, библиотеките остават едно от най-ценните пространства на смисъл, памет и култура. Те са място, в което поколенията се срещат чрез книгите, децата откриват любовта към четенето, а знанието продължава да бъде достъпно, живо и необходимо.
Поздравления и благодарност към целия екип:
Стаменка Панкова – главен библиотекар
Атлаза Николова
Ваня Субашева-Баракова
Бойка Руйкова-Щърбева
Аглика Русакова
Надежда Кесарова
Соня Бояджиева
Снежана Христова
Благодарим на нашите библиотекари за търпението, професионализма и всеотдайността, с които съхраняват духовното богатство на Сандански.

Сандански отбеляза Деня на библиотекаря с признание към книжовните дейци
Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.