Десетки ловци от Югозапада на турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич

Десетки ловци от Югозапада на турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич.

Десетки ловци от Югозападна България участваха в традиционния турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич.

Домакин беше Ловно-рибарско дружество Петрич.


Надпреварата и тази година беше в дисциплина „трап“.


Община Петрич оказа нужното съдействие за подготовката и провеждането на турнира по ловна стрелба, който е включен в програмата за празника на града.


Благодарим за стриктната организация от страна на ЛРД – Петрич.
Поздравяваме участниците в турнира и ги каним следващата година отново да бъдат в Петрич.

Видео на живо

Десетки ловци от Югозапада на турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.