Десетки ловци от Югозапада на турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич.
Десетки ловци от Югозападна България участваха в традиционния турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич.
Домакин беше Ловно-рибарско дружество Петрич.


Надпреварата и тази година беше в дисциплина „трап“.


Община Петрич оказа нужното съдействие за подготовката и провеждането на турнира по ловна стрелба, който е включен в програмата за празника на града.


Благодарим за стриктната организация от страна на ЛРД – Петрич.
Поздравяваме участниците в турнира и ги каним следващата година отново да бъдат в Петрич.
Десетки ловци от Югозапада на турнир по ловна стрелба за Купата на община Петрич.










































































































