ФК Кюстендил се завърна на победния път след 2:1 у дома над Оборище.
Отборът на Кюстендил се завърна на победния път в Югозападната Трета лига. „Сините“ се наложиха с 2:1 над Оборище (Панагюрище) на стадион „Странджа“ в среща от 31-вия кръг на първенството.
Въпреки редуцирания състав и група само от 14 души, запълнена с юноши младша и старша възраст, тимът на играещия старши треньор Даниел Младенов стигна до трите точки, с които се доближи само на една от третия в класирането – Славия II.
ФК Кюстендил се завърна на победния път след 2:1 у дома над Оборище.



































































































