Работник падна от покрива на Спешното в Симитли, бори се за живота си

Работник падна от покрива на Спешното в Симитли, бори се за живота си.

Работник е в тежко състояние, след като е паднал от покрива на сграда в Симитли. Това съобщи директорът на дирекция „Инспекция по труда“ – Благоевград Славянка Симитчийска.

Сигналът за инцидента е подаден до Инспекцията по труда от Второ районно управление – Благоевград. По първоначални данни мъжът е паднал от покрива на сградата на Спешния център в Симитли, където в момента се извършват ремонтни дейности.

На място вече е изпратен екип на дирекция „Инспекция по труда“ – Благоевград, допълни Симитчийска./БТА

 

Видео на живо

Работник падна от покрива на Спешното в Симитли, бори се за живота си.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.