Уважаеми военнослужещи,
скъпи сънародници,
На 6 май почитаме един от най-големите християнски празници – Гергьовден. Отбелязваме и Деня на храбростта и Българската армия. Това е ден, в който свеждаме глава пред героизма на българските офицери, сержанти и войници.
Нека Свети Георги Победоносец ни закриля, вдъхва смелост и увереност във всяко начинание!
Нека във всеки дом да има здраве, вяра и благоденствие, нека бъдем по-смели, по-успешни и по-добри! На всички именици пожелавам да носят името си с гордост!
Честит празник!
Георги Георгиев, народен представител коалиция ГЕРБ-СДС, област Благоевград
Г. Георгиев, ГЕРБ-СДС: Нека бъдем по-смели, по-успешни и по-добри! Честит Гергьовден















































































































