Цъфнали японски вишни засадиха децата на Долна баня в дворовете на детската градина, училищата и Спортния ни комплекс. Дръвчетата вече радват жителите и гостите на Долна баня. В инициативата се включиха децата от детска градина “Юрий Гагарин“, учениците от ПГ Христо Ботев и СУ „Неофит Рилски“. Футболистите от ФК „Левски Долна баня“ се погрижиха за красотата на Спортния ни комплекс. Инициативата беше по случай 22 април- Световен ден на Земята, който ден се отбеляза във всички институции от нашата община!
„Важно е да научим децата ни, че имаме само един дом и това е Земята! От нас зависи как ще го стопанисваме и пазим, за да го предадем на бъдещите поколения по-красив и по-чист!“, коментираха от общинския пресцентър.
Децата на Долна баня в акция! Садиха японски вишни за Деня на земята












































































































