Незаконно разработване на горска територия с багер без регистрация констатираха служители на ТП ДГС Катунци. При почистването на пътя високо в планината, над село Пирин, горските служители се натъкват на машината.
Сигнализирано е районното управление на полицията в Сандански. Униформените реагирали незабавно. По дълбочината на направената дупка се предполага, че се касае за иманярство. Образувано е досъдебно производство.
Спипаха иманяри да дълбаят с багер в планината над санданскито село Пирин




































































































