Спипаха иманяри да дълбаят с багер в планината над санданското село Пирин

Спипаха иманяри да дълбаят с багер в планината над санданскито село Пирин

Незаконно разработване на горска територия с багер без регистрация констатираха служители на ТП ДГС Катунци. При почистването на пътя високо в планината, над село Пирин, горските служители се натъкват на машината.
Сигнализирано е районното управление на полицията в Сандански. Униформените реагирали незабавно. По дълбочината на направената дупка се предполага, че се касае за иманярство. Образувано е досъдебно производство.

 

 

 

 

Спипаха иманяри да дълбаят с багер в планината над санданскито село Пирин

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.