В Долна баня грее от чистота за Великден!

В Долна баня грее от чистота за Великден!

Общински служители от Долна баня, заедно с представители на СУ „Неофит Рилски“ и „Юрий Гагарин“ Долна баня. Както и ПГ „Христо Ботев“, и социални институции отново сътвориха истинско Великденско почистване!

Те събраха огромни количества пластмасови и строителни отпадъци. Почистиха много нерегламентирани сметища! За съжаление има много места, които трябва да бъдат почистени и всички те са в резултат на човешкото отношение към природата!

Ние от Община Долна баня няма как да почистим всеки метър замърсена земя. Но ако всеки прояви грижа и отношение към природата, тя ще бъде чиста, а в децата ни ще се формира отговорност и възпитание!, казват от администрацията.

Видео на живо

В Долна баня грее от чистота за Великден!

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.