Хлапета от столицата вилняха в пернишкото село Рударци, окошариха ги за 24 часа

Меле в училищен двор в Перник! Младежи скочиха на бой на баща заради забележка

Хлапета от София бяха спипани от полицията след вандалска проява в пернишкото село Рударци. Вчера рано сутринта бил получен сигнал на тел. 112, че е счупена камера за видеонаблюдение на денонощен магазин в селото.  Служители на Второ РУ реагирали незабавно и на място задържали трима столичани на по 16 години. Органите на реда установили, че младежите откъснали и захвърлили на земята устройството за видеонаблюдение. Уведомен е инспектор „Детска педагогическа стая“, който продължава работа с тийнейджърите, които са били задържани за срок до 24 часа с полицейски заповеди. Уведомени са родителите им и е образувано бързо производство.

 

 

 

Хлапета от столицата вилняха в пернишкото село Рударци, окошариха ги за 24 часа

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.