Хлапета от София бяха спипани от полицията след вандалска проява в пернишкото село Рударци. Вчера рано сутринта бил получен сигнал на тел. 112, че е счупена камера за видеонаблюдение на денонощен магазин в селото. Служители на Второ РУ реагирали незабавно и на място задържали трима столичани на по 16 години. Органите на реда установили, че младежите откъснали и захвърлили на земята устройството за видеонаблюдение. Уведомен е инспектор „Детска педагогическа стая“, който продължава работа с тийнейджърите, които са били задържани за срок до 24 часа с полицейски заповеди. Уведомени са родителите им и е образувано бързо производство.
Хлапета от столицата вилняха в пернишкото село Рударци, окошариха ги за 24 часа



















































































































