Сгащиха бракониери при сеч на дърва около храма на Ванга в Рупите

Сгащиха бракониери при сеч на дърва около храма на Ванга в Рупите

Бракониери бяха спипани в крачка от служители на ДГС Петрич по време на незаконна сеч. Брадвите играли днес в района на село Рупите, в забранена за сеч местност около храм „Света Петка Българска“.
След получен сигнал, горските служители реагирали мигновено. Отивайки на посоченото място, те откриват нарушителите в момент на натоварване на дървесината. Отсечени са били тополови дървета. Дървесината е задържана и оставени за съхранение в разсадника на стопанството. От ЮЗДП уточняват, че съдействие при акцията са оказали и служители на община Петрич.

 

 

 

Сгащиха бракониери при сеч на дърва около храма на Ванга в Рупите

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.