С група от 18 играчи ФК Ботев (Ихтиман) започна в дъжд и студ (програмата за контролите)

С група от 18 играчи ФК Ботев (Ихтиман) започна в дъжд и студ (програмата за контролите).

Ботев (Ихтиман) даде начало на подготовката си за пролетния полусезон на Югозападната Трета лига.

Старши треньорът Валери Свиленов изведе група от 18 футболисти в столицата под непрестанния дъжд и студено време. Новите до момента са Кристиян Андонов (нападател), Антон Бакалов (нападател), Божидар Чуканов (офанзивен халф).

С тима се разделиха Мартин Василев, Николай Маринов и Валентин Сливов. В хода на процеса ще се играят и приятелски срещи. Допълнително ще се уточнява мястото на провеждането им.

Програмата за контролите:

17 януари: Ботев (Ихтиман) – Хебър (Пазарджик)

24 януари: Ботев (Ихтиман) – Спортист (Своге)

28 януари: Ботев (Ихтиман) – Национал (София)

31 януари: Ботев (Ихтиман) – Септември II (София)

7 февруари: Ботев (Ихтиман) – Пирин (Разлог)

14 февруари: Ботев (Ихтиман) – Сливнишки герой (Сливница)

Видео на живо

С група от 18 играчи ФК Ботев (Ихтиман) започна в дъжд и студ (програмата за контролите).

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.