Министър Митов сложил вето на уволненията в ОДМВР Кюстендил, гласят ком. К. Драгомиров за шеф

Главен инспектор Калоян Драганов е новият началник на сектор „Пътна полиция“ в ОДМВР-Кюстендил.

Министър Митов сложил вето на уволненията в ОДМВР Кюстендил, гласят ком. К. Драгомиров за шеф

Министърът на МВР, Даниел Митов идва днес в Кюстендил.

Министърът на вътрешните работи Даниел Митов е сложил вето на уволненията в ОДМВР Кюстендил, коментират запознати. Според тях първоначално за поста шеф на КАТ, а в последствие и на цялата областна дирекция в Кюстендил, Митов гласял комисар Калоян Драгомиров. В момента Драгомиров е началник на отдел „Пътна полиция“ в Главна дирекция „Национална полиция“. Заема поста от 2021 г. За преместването му в Кюстендил се шушка из средите на хората под пагон, но няма нищо официално все още. Огънят на тази мълва се подклажда и от факта, че настоящият шеф на ОДМВР Светослав Григоров усилено правил ремонт на нов апартамент в София. Затова всички смятат, че той ще замине на работа в столицата.

Е. Костадинова от Сапарева баня, майка на 4 малчугана: Благодаря на полицията, че откри децата ми, те са моето щастие!
Ст. ком. Светослав Григоров лично ръководи издирвателната акция в Сапарева баня.

На първо време обаче, Драганов щял да смени назначения през август ст. инсп. Георги Велинов на поста шеф на КАТ. Велинов беше началник на група в сектора, но зае поста временно позицията след преместването в Невестино на бившия началник на „Пътна полиция“ Радослав Боюклийски.

Комисар Васил Паргов и гл. инспектор Радослав Боюклийски

Драганов е съпруг на покойната адвокатка Мая Шишкова от Кюстендил. С евентуалното му значение Митов целял да сложи край на войната между полицаите в Кюстендилското МВР. Сигнали на полицаи срещу полицаи се сипят повече от 1 година. Инспекторатът на МВР всеки ден е в дирекцията за снемане на обяснения и събиране на доказателства.

Видео на живо на 4ВЛАСТ за МВР

Министър Митов сложил вето на уволненията в ОДМВР Кюстендил, гласят ком. К. Драгомиров за шеф

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.