Поредна Шампионска титла за Стефан Димитров от СКТМ „Марек-Дигеста спорт“ Дупница

Поредна Шампионска титла за Стефан Димитров от СКТМ „Марек-Дигеста спорт“ Дупница.

Поредна Шампионска титла за Стефан Димитров и още 5 медала за състезателите на СКТМ „Марек-Дигеста спорт“ Дупница от Държавното отборно и индивидуално първенство до 21 години.

Стефан Димитров стана Държавен шампион индивидуално, вицешампион Двойки младежи, заедно с Димитър Стефанов (Варна 2015) и бронзов медал смесени двойки с Анита Петкова (Дунав Русе).

 
Стефан Бончев в вицешампион смесени двойки с партньорката си Полина Енчева (Комфорт Варна) и бронзов медалист Двойки младежи, заедно с брат си Борис Бончев.


Бронзови медалисти отборно първенство – Стефан Димитров, Едуард Симонян, Стефан Бончев, Борис Бончев, Александър Българанов и Филип Асенов.

Участие в първенството взеха и девойките ни – Жаклин Райкова, Елена Григорова и Мария Димова.

Поздравления за всички състезатели и треньори!
Успешен завършек на сезон 2024/2025 година!

 

Видео на живо

Поредна Шампионска титла за Стефан Димитров от СКТМ „Марек-Дигеста спорт“ Дупница.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.