Поредна Шампионска титла за Стефан Димитров от СКТМ „Марек-Дигеста спорт“ Дупница.
Поредна Шампионска титла за Стефан Димитров и още 5 медала за състезателите на СКТМ „Марек-Дигеста спорт“ Дупница от Държавното отборно и индивидуално първенство до 21 години.
Стефан Димитров стана Държавен шампион индивидуално, вицешампион Двойки младежи, заедно с Димитър Стефанов (Варна 2015) и бронзов медал смесени двойки с Анита Петкова (Дунав Русе).

Стефан Бончев в вицешампион смесени двойки с партньорката си Полина Енчева (Комфорт Варна) и бронзов медалист Двойки младежи, заедно с брат си Борис Бончев.

Бронзови медалисти отборно първенство – Стефан Димитров, Едуард Симонян, Стефан Бончев, Борис Бончев, Александър Българанов и Филип Асенов.
Участие в първенството взеха и девойките ни – Жаклин Райкова, Елена Григорова и Мария Димова.
Поздравления за всички състезатели и треньори!
Успешен завършек на сезон 2024/2025 година!
Поредна Шампионска титла за Стефан Димитров от СКТМ „Марек-Дигеста спорт“ Дупница.



































































































