„Грома Холд“: Предстои полагане на износващия слой асфалт по 4- км. трасе между Владая и Драгичево

„Грома Холд“: Предстои полагане на износващия слой асфалт по 4- км. трасе между Владая и Драгичево

Полагането на горния износващ слой асфалт предстои по трасето от Владая през Драгичево, съобщиха от строителната фирма „Грома Холд“. Както е известно, от 18 август на място тече ремонт. Заради това допълнително се натоварва трафикът към столицата. От фирмата уверяват, че работят максимално бързо и ефективно.
„Над 4 км е участъкът от Владая през Драгичево до кръговото кръстовище на Перник, който обновяваме изцяло и работим и в малките часове. Направени са нови канавки, банкети, дренаж, полагане на геомрежа. Следва и полагане на горния износващ слой асфалт.
Участъкът е с натоварено движение, затова призоваваме шофьорите да карат внимателно!“, призовават от „Грома холд“.

 

 

 

 

 

„Грома Холд“: Предстои полагане на износващия слой асфалт по 4- км. трасе между Владая и Драгичево

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.