Благоевград отбелязва 140 години от Съединението на Княжество България с Източна Румелия

Благоевград отбелязва 140 години от Съединението на Княжество

На 6 септември (събота) от 10:00 ч. пред Паметната плоча на загиналите за обединението и независимостта на България на пл. „Георги Измирлиев“ ще се състои ритуал по полагане на венци и цветя по повод 140 години от Съединението на Княжество България и Източна Румелия.
В тържественото отбелязване участие ще вземат и военни от 3-то Бригадно командване.
Заповядайте да отдадем почит и признателност към подвига на нашите предци!

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.