89 000 евро „съблякоха“ граничари на „Гюешево“ от 40 – годишна македонка

89 000 евро "съблякоха" граничари на "Гюешево" от 40 - годишна македонка

40- годишна жителка на Северна Македония беше спипана с 89 000 евро на ГКПП „Гюешево“. Жената пътувала в лек автомобил „Фолксваген“, който влязъл на българска земя на 29 август.  Граничните полицаи поискали извършване на съвместна проверка с митническите служители. В 40-годишната пътничка са намерени укрити 89 000 евро. Те са били облепени с тиксо под дрехите й. Тя е задържана, по случая в ГПУ-Гюешево е образувано бързо производство. Уведомена е районната прокуратура. Паричните средства са иззети с протокол за претърсване и изземване от разследващите полицаи. Гражданката на РСМ е привлечена като обвиняема. Работата по случая продължава.

 

 

 

 

89 000 евро „съблякоха“ граничари на „Гюешево“ от 40 – годишна македонка

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.