14 годишен от Вълкосел се потроши след падане от мотор

14 годишен от Вълкосел се потроши след падане

На 14 август 2025 г. на пътя между селата Вълкосел и Слащен 14-годишен неправоспособен младеж от с. Вълкосел, управлявайки с несъобразена скорост нерегистриран мотоциклет „Хонда“, е паднал на платното за движение. Момчето е с фрактура на глезена, охлузвания и натъртвания. Алкохолната му проба е отрицателна. За случая е уведомена компетентната прокуратура.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.