Уважаеми жители на София област,
приемете моите сърдечни поздрави по случай един от най-светлите християнски празници – Голяма Богородица, който Българската православната църква отбелязва на 15 август!
Всеки има нужда от светъл пример, от опора, която да му дава сили и увереност и в най- тежките моменти. Няма по- голяма сила от майчината любов, от нежната прегръдка и даряващата топлина усмивка. Затова смирено се прекланяме пред събирателния образ на Майката, пред Божията майка, чието име прославяме с надежда да ни дари с благословията си.
Нека всичките ни дела и помисли бъдат под нейната закрила, за да градим с обич и грижа едно по- светло и по- добро бъдеще за нас, за семействата си, за идните поколения.
Светъл да е празникът за всички, честити да са всички дни занапред.
Честит празник!
Младен Маринов, народен представител и областен координатор на ГЕРБ София област








































































































