Димитър Велинов: Почитаме Света Богородица- пазителка на семейното огнище и символ на нашата вяра в доброто!

Димитър Велинов, председател на ОбС- Кюстендил

Димитър Велинов: Почитаме Света Богородица- пазителка на семейното огнище и символ на нашата вяра в доброто!

Скъпи кюстендилци,

уважаеми гости на нашата община,

Поздравявам Ви по случай един от най-големите християнски празници – 15 август, Успение Богородично. На този ден Православната църква почита Света Богородица – закрилница на майките, родилките и техните деца. Тя е пазителка на семейното огнище и символ на нашата вяра в доброто, на надеждата ни за по-светло бъдеще и просперитет. Нека на този свят празник си пожелаем да бъдем по – човеколюбиви, толерантни и мъдри, за да се изпълнят дните ни с благородство, достойнство и състрадание – да обичаме, за да ни обича!

Скъпи именици,
на всички Вас, които носите името на Пресветата Дева Мария пожелавам да бъдете здрави и успешни, желая Ви любов и радост да съпътстват дните Ви!

Нека Света Богородица закриля Вас и семействата Ви и даде плодородие и благодат на домовете Ви!

Честит празник!

Димитър Велинов, председател на Общински съвет- Кюстендил

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.