Бившият вече директор на МБАЛ „Рахила Ангелова“ Перник- Емил Ненков остава в ръководния състав на здравното заведение.
Той е назначен за зам.-директор по административно-стопанската част. Още с избора на новия директор Явор Дренски се коментираше, че най-вероятно Ненков ще остане в екипа му като зам.-директор. Ненков е достатъчно запознат със ситуацията в пернишката болница и ще бъде от полза на новия шеф.
Напомняме, че Емил Ненков подаде оставка като директор на многопрофилната болница в края на месец май. Той изкара на поста 10 месеца. Преди да поеме управлението на МБАЛ-Перник Емил Ненков беше управител на Специализирана болница за рехабилитация в града.
Бившият вече директор на МБАЛ „Рахила Ангелова“ Перник- Емил Ненков остава в ръководния състав на здравното заведение.












































































































