Брезничани излизат на протест, искат чиста питейна вода

Брезничани излизат на протест
Жителите на Брезник излизат на протест утре, 17 юли от 18.00 часа пред сградата на общината. Искането им  е да се предприемат  незабавни действия от страна на институциите за осигуряване на достъп на жителите на Брезник до чиста питейна вода, без съдържание на манган и други вредни вещества.
Призовават се жителите на града да се присъединят към протеста и да докажат, че са единни. Призивът се разпространява в социалната мрежа, има и пуснато уведомление до кмета на града.

 

 

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.