Два автомобила осъмнаха със срязани гуми в пернишкия квартал Изток

Два автомобила осъмнаха със срязани гуми в пернишкия

На 12 юли около 09, 15 ч. бил подаден сигнал от 63-годишен перничанин, че са срязани 3 гуми на управлявания от него служебен автомобил „Шкода“, както и срязана една гума на лек автомобил „Хонда“, паркиран в близост на шкодата.

Колите са се намирали пред жилищен блок на ул. „Р. Димитров“ в пернишкия кв. „Изток“.

Извършен е оглед от служители на Второ РУ и са предприети действия за установяване на извършителите. Образувано е досъдебно производство и действията по разследването продължават.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.