Поставят ограничителни системи в платното за Кулата в участък от АМ „Струма“ в област Перник

Поставят ограничителни системи в платното за Кулата в участък от АМ „Струма“ в област Перник.

Днес и утре от 9 ч. до 16 ч. за възстановяване на ограничителните системи в средната разделителна ивица ще бъде ограничено движението в изпреварващата лента в посока Кулата в участъка от АМ „Струма“ между 22-ри и 24-ти км. Трафикът на превозните средства ще се осъществява в активната лента и ограничение на скоростта до 90 км/ч.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.

 

Видео на живо

Поставят ограничителни системи в платното за Кулата в участък от АМ „Струма“ в област Перник.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.