Две улици в централна градска част на Благоевград стават еднопосочни за движение на МПС

Две улици в централна градска част на Благоевград стават еднопосочни за движение на МПС.

Това реши на свое заседание Комисията по безопасност на движението.

Новите правила важат за ул. „Менча Кърничева“ в участъка от кръстовището с ул. „Владо Черноземски“ до кръстовището с ул. „Братя Иванови“ и за ул. „Братя Иванови“ от кръстовището с ул. „Менча Кърничева“ до кръстовището с ул. „Д-р Христо Татарчев“.

Целта е да се постигне максимална безопасност за живущи и преминаващи, както и движението на автомобили в района да бъде облекчено.

 

Видео на живо

Две улици в централна градска част на Благоевград стават еднопосочни за движение на МПС.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.