Пияна 20-годишна водачка на тротинетка си спретна гонка с полиции в Кюстендил.
20-годишна водачка на ел. тротинетка и в нетрезво състояние снощи е опитала да осуети полицейска проверка в Кюстендил.
Младата жена е отказала да се подчини и да представи документите си за проверка, спряна била на ул. „Бузлуджа“ малко преди 22.00 ч., внезапно опитала да избяга.
Служителите я спрели минути по-късно, установена е самоличността й, направен й е тест за употреба на алкохол, дрегерът е отчел резултат 1.86 промила алкохол в издишания въздух. За осуетяването на проверката и опитът да попречи на полицейски орган да върши работата си й е съставен АУАН.
Осъществената проверка снощи е в рамките на съвместни действия на полицаи и служители на общинската охрана, свързани с пътната безопасност и предотвратяване на инциденти в кварталите на града и близките села.
Пияна 20-годишна водачка на тротинетка си спретна гонка с полиции в Кюстендил.