Борислав Кьосев е новият старши треньор на представителния тим на Вихрен Сандански!
Борислав Кьосев е 44-годишен треньор с дългогодишен опит в академията на ПФК Левски (София). Първият представителен отбор, който той ръководи, е Спортист (Своге), където се задържа година и половина. След престоя си в Своге, Кьосев поема втория отбор на ЦСКА 1948, а впоследствие е треньор и на Оборище (Панагюрище).
В края на 2024 г. се завръща в дублиращия отбор на ЦСКА 1948, а от февруари до преди седмица бе старши треньор на първия тим на клуба, състезаващ се в Първа лига, където записа 4 победи в 6 мача.
Новият старши треньор днес проведе и първа тренировка с отбора. Заниманието бе на изкуствения терен.
Борислав Кьосев е новият старши треньор на представителния тим на Вихрен Сандански!







































































































