Немски оркестър огласи Банско, изнесе концерт на височина 2550 м.

Немски оркестър огласи Банско от върха на планината.

Немски оркестър огласи Банско, изнесе концерт на височина 2550 м.

Немски оркестър огласи Банско от върха на планината.

От връх Тодорка по цялата планина и над Банско се разнасяше вълшебна класическа музика. Оркестър „Арамис“ към Международен културен център Манхайм, Германия, изнесе концерт на откритата снежна сцена на височина 2550 м.

Оркестър „Арамис“ е съставен от младежи от Германия и България, които с талант и емоция изпълняват световни музикални творби.

Особено впечатляващо бе изпълнението им днес, защото беше в унисон с величието на природата. Тяхната кауза е чрез музика да допринасят за защита на планетата.

Събитието беше подкрепено от община Банско, фирма „Юлен“ АД и Национален парк Пирин.

 

Видео на живо

Немски оркестър огласи Банско от върха на планината.

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.