Добрата вест! Откриха във Велинград изчезналите майка и син от Аврамово, в добро здраве са

Добрата вест! Откриха във Велинград изчезналите майка и дете от Аврамово, в добро здраве са
Съпругът на изчезналата жена с детето им: Панически страх и тревожност при нея, най-вече заради детето. То е със специални потребности.

Открити са 39- годишната жена и 7- годишния й син от якорудското село Аврамово. Майка и син бяха в неизвестност от 10 февруари. Тази вече дойде добрата вест, че са открити във Велинград и са в добро здраве. Припомняме, че по данни на близки те бяха тръгнали с теснолинейката към Велинград, но жената не взела мобилния си телефон. Съпругът на изчезналата Хава, който бил по работа в Белгия, се прибра по спешност заради случилото се. Той коментира, че е изключително притеснен, защото жена му никога не е напускала сама селото. Изрази предположение, че е отключила панически страх и тревожност заради детето им, което е със специални потребности. Допреди три години семейството живеело в Англия, където се е родил и синът им Алим. Малкото обаче претърпяло инцидент, което отключило панически атаки при майката. По-късно специалисти диагностицирали момченцето със синдром на хиперактивност, дефицит на вниманието и симптоми на аутизъм. Семейството се прибрало в България.

 

 

Добрата вест! Откриха във Велинград изчезналите майка и дете от Аврамово, в добро здраве са

Вижте видеоканала ни:


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.