„Честни сини очи“: Директорът на гимназията в Дупница: Ученичката на ПП „Възраждане“ няма отсъствия! Съветник: Прокуратерата да се самосезира!

„Честни сини очи“: Директорът на гимназията в Дупница: Ученичката на ПП „Възраждане“ няма отсъствия! Съветник: Прокуратерата да се самосезира!

Общинският съветник от КОД, адвокат Георги Георгиев отправи коментар от трибуната: „Нека прокуратурата се самосезира дали ученици присъстват в залата в момента – лице на ПП „Възраждане“. Учебен ден ли е днес? Въпросът е и към директора на Гимназията. На 19 години искаха да ме изключат от Механото, защото бях на барикадите. Ако пълнолетните ученици имат интерес да присъстват на сесия, да ги правим следобед.“, каза той визирайки знаменосецът на „Възраждане“, която беше в залата по време на цялото заседание, вместо в клас.

Александрина Стоилова беше в залата по време на заседанието, макар днес да е учебен ден.

Веднага 4ВЛАСТ отиде до директорът Любомир Георгиев в гимназията, той беше категоричен: „Тя е изрядна ученичка, няма отсъствия, тя не отсъства от училище, тя няма отсъствия! Тя е отличничка!“

Той не даде конкретно обяснение, как няма отсъствия, при положение, че тя води протестите пред съда в Кйстендил лидерът ѝ Методи Захаринов да не влиза в затвора за разпространение на фалшиви евро в търговската мрега на Гърция, ходи по площадите мероприятия по цели дни на партията в столицата и община Дупница, ходи на съдебни заседания по политически сигнали на ПП „Възраждане“ и присъства на всяко заседание на общинския съвет в Дупница през цялата година, понякога по три и четири пъти в месеца.

Любомир Георгиев не даде честен, правилен и точен отговор на нито един от поставените въпроси.

Активистка на "Възраждане"
Методи Захаринов, съпругата му Катя Захаринова, общинският съветник Виктор Мантарков, депутът Дичо Димчев / опрян на рамото на Захаринов/ и Александрина /клекналата/ са като „Неразделни Братя“ и представляват партията в Дупница. / Партиен архив от Фейсбук страница на ПП възраждане/

Припомняме, че Любомир Георгиев беше издигнат за директор с подписка от ПП „Възраждане“, а ученичката събира подписите с унищожителна критика срещу опонента му. Известно е, че атака на „Възраждане“ се води от осъдения на затвор за фалшиви евра кандидат за кмет от ПП Възраждане Методи Захаринов от Яхиново и лицето на Възраждане, съветникът Виктор Мантарков, чиито син е съветник на ПП ГЕРБ Слав Мантарков. Много пъти съм го казал, сега пак ще го повторя, Възраждане и ГЕРБ са едно в Дупница- каза кметът Първан Дангов. Призовавам за „санитарен кордон“ около ПП Възраждане в Дупница.- каза ОбС шефът Костадин Костадинов.

Отказаха екстрадицията на Методи Захаринов в Гърция, над 50 човека чакаха решението пред съда с плакати "Справедливост"
Отказаха екстрадицията на Методи Захаринов в Гърция, над 50 човека чакаха решението пред съда с плакати „Справедливост“
Ученичката Александрина е с опашката най- вдясно.

Четете още:

Без комисия за откраднатите 100- те хил. лв. от общината, ОбС шефът в Дупница К. Костадинов: Кордон около „Възраждане“

https://4vlast-bg.com/archives/771301

Слав Мантарков запрашил на екскурзия в чужбина, Й. Йорданов чете декларацията му за инцидента в Боровец пред ОбС- Дупница

https://4vlast-bg.com/archives/771462

 

Скандал! Активист на „Възраждане“ в гимназията в Дупница: Подписах се срещу директорката Г. Миленкова! Дупничани: Това е позор!

Скандал! Костадин Костадинов съсече „Група провокатори“, изгони приятелка на съветника Виктор Мантарков, „удари му шамар“: Жалко за белите ти коси, как те манипулират малки деца като малко дете!

Ужас, ОГП?! Иво Зашев от Дупница: Ученичката Александрина от „Възраждане“ раздава пари, реди секции, изхвърли ме с ругатни: Предател! Марш от тук!

„Честни сини очи“: Директорът на гимназията в Дупница: Ученичката на ПП „Възраждане“ няма отсъствия! Съветник: Прокуратерата да се самосезира!




Вижте видеоканала ни:


3 COMMENTS

  1. Санитарен кордон трябва и около шопара К.К. и ветеринара П.Д. Тандемът съсипва общината вече над една година.Двама безхаберници с високи заплати.

  2. Да се направи проверка, защо на тази ученичка не и се пишат отсъствия……. За благодарност, че ще завърши гимназията със златен медал, същата изнудва съучениците си, да направят подарък на директора и жена му(Даниела Георгиева, която и преподава по БЕЛ), екскурзия до Малдивите.

  3. Да се направи проверка защо не са писани отсъствия на Александрина,след като по тв се вижда,че тя е в заседателната зала на общината,а не е в час!!!Също така,да се направи отново обстойна проверка на директора на гимназията,защото той по закон няма право да е началник на жена му в училището?!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here