„Левски“ Долна баня обърна „Правец“ в луд мач с 5 гола от плейофите на Областна група „София“

В зрелищен мач с 5 гола тимът на „Левски“ Долна баня победи ОФК „Правец“. Двубоят от финалната плейофна фаза в Областна футболна група София завърши 2:3 в полза на долнобанци. Сините на два пъти изоставаха в резултата, но успяха да изравнят, за да забият победния гол, дошъл от дузпа.

Головото шоу откриха гостите в 33-ата минута. В самия край на първото полувреме след груб фаул на играч на „Правец“ се стигна до спречкване на терена, но ситуацията се размина без картони. А минути преди почивката долнобанци върнаха попадението след точно изпълнена дузпа от Цветелин Цаковски.

През втората част „Правец“ отново излезе напред в резултата, но в 62-ата минута Отофе Пол върна равенството. Малко по- късно той беше фаулиран в наказателното поле и съдията свири втори наказателен удар в ползва на Долна баня. Той беше превърнат в гол, донесъл победата на тима. Така „Левски“ Долна баня вече е с актив от 15 точки и заема второто място в класирането.