С гололове в последните минути „Литекс“ обърна „Марек“ и взе победата в Ловеч

Марек
снимка: Драгомир Драгомиров

С гол в последните минути „Литекс“ надделя над тима на „Марек“  с 1:2 в мач 23-ия кръг на Втора лига. Дупничани откриха резултата с гол в 28-ата минута. Тогава след центриране на Веселин Любомиров топката попадна в Иван Колев, който с глава бе точен за 0:1.

През второто полувреме дупничани имаха шансове за гол на контраатака, но малко не достигна на Колев и Николай Ганчев да покачат резултата. Към края умората, заради осакатения състав си каза думата и в 88-ата минута „Литекс“ изравни. След центриране от корнер се разписа Кингсли Бучи за 1:1. В даденото продължение гол на Илиян Капитанов донесе успеха за „оранжевите“.

Следващият мач на тима ни е домакинство срещу Спартак Варна – на 8 март от 15.30 ч. на стадион “Бончук”.