
Иван Гешев си хареса Гергана Виделова за кординатор на Граждански блок в Бобошево, гостува на с. Усойка, раздаде „Под игото“
Бившият главен прокурор Иван Гешев пристигна с Баба Марта в бобошевското село Усойка. Заедно с децата от детската градина и ясла, празнуваха 1-ви март. На всички дечица Баба Марта пожела здраве и късмет. Бившият съветник на Бобошево Гергана Виделова, донесе пържени картофки от заведението си в Бобошево. Името ѝ се спряга за кординатор на Сдружение – Граждански блок, начело с Иван Гешев. Тя е бивш общински съветник, беше лидер на ГЕРБ и кандидат за кмет от ГЕРБ.
„Днес лидерът на „Граждански блок“ Иван Гешев се включи в местния празник. Там той беше посрещнат топло – с мартеници, музика, патриотични песни и стихотворения. Срещата премина с непринудени разговори и добро настроение.“ – потвърдиха от пресцентъра и добавиха:
„Иван Гешев направи по един малък подарък на децата от селото. Всяко от тях получи една от най-българските книги – „Под игото“. Защото българските деца трябва да помнят кои сме и откъде идваме. Както и че непрестанно трябва да се борим за свободата си
Благодарим за поканата на НЧ „Васил Левски“ и на организациите на Платформа „Граждански блок“ в Бобошево и Дупница.“
Иван Гешев си хареса Гергана Виделова за кординатор на Граждански блок в Бобошево, гостува на с. Усойка, раздаде „Под игото“






















































































































Леле и този ли стана патриот !!!