На тази дата свидната ми майчица трябваше да започне 62-рата си година , но Бог я взе при себе си твърде рано.
Тя ни даде толкова обич и добродетели, но си отиде тъжна и разочарована от хората.
Мечтаеше с романтичната си душа за една по-добра България. Хората да не бъдат зли и завистливи, да си помагат, да се обичат и да бъдат честни и удохотворени.
Винаги ми казваше да не се набивам на очи, да страня от битки и, ако видя двама да се карат да бягм, защото искаше да ме предпази, а аз винаги имах позиция, винаги разтървавах, никога не бягах…майчица,
но се гордееше , че ,, е възпитала мъжкар “ .
Сигурен съм, че всички заслужаваме обществото,
за което мечтаеше мама!
Днес трябва да го извоюваме!
Гласувайте по съвест
Това обяви кандидатът за кмет на Радомир.

























































































































