Васил Петров – Бахамата от Затворническа болница: Искат да ме убият!

След случая с тараша Васил Петров Бахамата обяви, че предоставил колата на таксиметров шофьор, който работил за него. Бахамата се слави с автопарка си от луксозни автомобили.

„Искат да ме убият! Обаждам се от коридора на Затворническа болница, всичко се записва, говоря истината. Екзекуцията трябва да се състои в ареста на Благоевград. Настанен съм в Затворническа болница с две диагнози, за спешна операция съм, д-р Гешев е назначил първата, която трябва да се сътои веднага в Александровска болница, операциите са две, за първата пише- срочна. Но от прокуратурата искат да ме върнат обратно в ареста. Свалил съм 60 килограма, от 140 сега съм 88 кг. Преди 5 дни в Благоевград умря човек, обесил се бил с връзките, това е абсурд. Аз съм със сънна апнея, дишам с апарат, ако го няма, аз ще умра. Прекарват ми ток от първия етаж с разклонител за апарата. Имам три обвинения без нито едно доказателство за тези 300 000 лв., нито за 60 000 лв. Аз съм с един бъбрек, сега съм и с херния, подута, никой не признава нито една болест. Трябва да ми направят операция, това е всичко, трябва дса ме спасите. Искам помощ!“

Това обяви Васил Петров- Бахамата за 4ВЛАСТ- Информационна агенция, който е в ареста на Благоевград от 7 месеца. От 20 дни е в централния затвор в болницата. Съпругата му Лидия Петрова е под домашен арест в Дупница, а синът му от 3 месеца е под гаранция от 10 000 лв.




Вижте видеоканала ни:


1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.