Областната организация на ДПС в Кюстендил номинира 15 кандидати за народни представители за предстоящите предсрочни парламентарни избори на 2 април.
Начело са почетния председател на партията Ахмед Доган и председателя на Движението Мустафа Карадайъ. Около 50 души от цялата област, ръководители на общински структури гласуваха явно на разширено заседание тази вечер. Освен д-р Ахмед Доган и Мустафа Карадайь, номинирани бяха още Ахмед Ахмедов, Илхан Кючюк, Делян Пеевски, Йордан Цонев и Станислав Атанасов, който са членове на Националното ръководство на партията.
Областният лидер на ДПС в Кюстендил Николай Златарски номинира доктор Стоян Стоянов, който е с корени от Дупница, стартирал кариерата си от бившата вече болницата в Бобо дол. Той е един от основателите на ДПС в регона. Най – много номинации от общините събрах Николай Златарски, собственик на търговска марка „Адела“ и веригата от магазини. След него се нареди Сашо Вельов, бивш директор на полицията в Кюстендил, Благоевград и Дупница и зам.- главен секретар на МВР. За кандидат депутати ще се борят още Адриана Крумова от Кюстендил, Даниел Христов от Кюстендил, Иво Пенев от Кюстендил, Иво Герасимов от Бобов дол Михаил Попов от Дупница и Шейхриар Златарска от Дупница.
Областният лидер на ДПС в Кюстендил Николай Златарски номинира доктор Стоян Стоянов, който е с корени от Дупница, стартирал кариерата си от бившата вече болницата в Бобо дол. Той е един от основателите на ДПС в регона. Най – много номинации от общините събрах Николай Златарски, собственик на търговска марка „Адела“ и веригата от магазини. След него се нареди Сашо Вельов, бивш директор на полицията в Кюстендил, Благоевград и Дупница и зам.- главен секретар на МВР. За кандидат депутати ще се борят още Адриана Крумова от Кюстендил, Даниел Христов от Кюстендил, Иво Пенев от Кюстендил, Иво Герасимов от Бобов дол Михаил Попов от Дупница и Шейхриар Златарска от Дупница.
Разширеният съвет съвпадна и със съдбовна дата от живота на Николай Златарски, който преди 37 години е имал сериозно премеждие. В офида на ДПС имаше торта с надпис „ДПС“.
„Благодара на Бога, всичко приключи в детството, от тогава до сега родителите ми и аз отдаваме слава на Бога и скромна почерпка. Чувствам се щастлив.Резултатите от днешното събрание ги изпращаме до националния съвет, от където ще бъде подредена листата ни. Регистрираме я на 28-ми този месец. По -важното е, че сме страхотен отбор!“ – каза Н. Златарски.




















































































































АБЕ КАКВИ БЪЛГАРИ СА ТИЯ ЕНИЧАРИ СЕМЕЙСТВО ЗЛАТАРСКИ И ПОДЛОГИТЕ ДЕТО СЕ ХВАЩАТ С ТЯХ!?!????? СРАМ ЗА ДУПНИЦА! ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ!
Само изпадналци сбирщина на цигани и турци и кой ще гласува за вас, точно в Кюстендил?