Струмска слава и Монтана не си вкараха гол в дербито на Втора лига

Струмска слава завърши 0:0 срещу Монтана в мач от мач от седмия кръг на Втора Лига.

На стадион „Христо Радованов” в Радомир и двата отбора търсиха победата, която да ги задържи в горната част на класирането, но така и не успяха да стигнат до попадение в рамките на 90 минути.

През първата част двата отбора играха по-прибрано и не създадоха много опасни атаки. Втората част бе по-интензивна и отбора на Струмска слава взимаше лек превес над противника си.

Момчетата на Юри Васев създадоха няколко голови положения, но късмета не беше на тяхна страна. Гостите от Монтана също се активизираха и търсеха попадението, но не успяха да вкарат гол във вратата на Драгомир Петков, който вече има три поредни сухи мрежи.

След днешното реми радомирци остават на първото място във временното класиране с актив от 15 точки и голова разлика 10:3.