Струмска слава отново на върха във Втора лига след класика над дубъла на Ботев (Пловдив)

Струмска Слава се поздрави с убедителна победа над дубъла на Ботев Пловдив в мач от 6- тия кръг във Втора лига.
Радомирци се наложиха с класическото 3:0 във визитата си на „Коматево”, въпреки, че отбора на „канарчетата” бе подсилен с 8 състезателя от първия отбор.
Успехът върна Струмска слава на върха в класирането с актив от 14 точки и голова разлика 10:3, след 4 победи, 2 равенства и нито една загуба.
Резултатът бе открит в 50-а минута от мача, когато влезлият като резерва Цветомир Цанев вкара гол във вратата. 15 минути по-късно Цанев отново бе точен.
В 93-а минута момчетата на Юри Васев отново имаха добра възможност и тя бе реализирана от Красимир Панчев и така той оформи класическия резултат.
На 26 август Струмска Слава посреща коравия отбор на Монтана, а двубоя ще се изиграе от 18:00ч. на стадион „Христо Радованов” в град Радомир.