Футболистите на Рилски спортист Самоков взеха точката в последните секунди срещу ЦСКА II на старта на шампионата в Югозападната Трета лига.

Гостите воден от Стамен Белчев, водеха до последната минута в Самоков с 0:1, но Рилецо се добраха до равенството.

Съставът на младите армейци, изграден само от юноши от Академията, се представи много добре, особено през първото полувреме, когато организира няколко опасни атаки. В 25-та минута многоходово разиграване завърши с центриране на Ясен Спиров отляво и активният Георги Чорбаджийски майсторски с глава откри резултата. До почивката Божев спаси силен удар под гредата на Неделчев.

През втората част червените продължиха да търсят и втори гол. В края на срещата им се отвори възможност за бърза контраатака, Илиян Антонов се отскубна от защитата, но се засуети и изпусна момента да изведе трима свои съотборници сами срещу стража на самоковлии.

В последните секунди на 4 минутното продължение Рилски спортист се добра щастливо до ремито след разбъркване в наказателното поле на ЦСКА и попадение на Николай Манчевски.